JST-XH2.54 (male) to DUPONT (male) cable - 3P, 24AWG, 150cm
Content: 1 Piece
incl. VAT plus shipping costs
51 Piece in stock
Delivery time: 1-3 business days
We are known for
  • Fast shipping across Germany
  • 100,000+ satisfied customers
  • Over 10 years of experience
    Amazon PayApple Payeps-ÜberweisungGoogle PayiDEALKlarnaMasterCardPayPalVISA
    • F23106520
    • 0,01 kg
    • 150 cm x 0.5 cm x 0.5 cm (L x W x H)
    Overview:
    • JST-XH2.54 to DUPONT cable
    • male JST-XH2.54 cable end
    • male DUPONT cable end
    • 150cm length
    • 24AWG cable
    Overview:
    • JST-XH2.54 to DUPONT cable
    • male JST-XH2.54 cable end
    • male DUPONT cable end
    • 150cm length
    • 24AWG cable
    Further links to "JST-XH2.54 (male) to DUPONT (male) cable - 3P, 24AWG, 150cm"
    Read, write and discuss reviews...Mehr zu den Bewertungen
    Customer reviews for "JST-XH2.54 (male) to DUPONT (male) cable - 3P, 24AWG, 150cm"
    Write rating
    Reviews will be activated after verification.
    Please enter the string in the text field below.
    The fields marked with * are required.
    - 78%
    Plug-in cable JST PH2.0mm - 3 P - 20cm Plug-in cable JST PH2.0mm - 3 P - 20cm
    Content 1 Piece
    Add
    - 72%
    - 62%
    - 13%
    PH2.0 - 3P connector PH2.0 - 3P connector
    Add
    Capacitive humidity sensor Capacitive humidity sensor
    1NO+1NC Emergency stop switch 1NO+1NC Emergency stop switch
    20 pcs. screw terminal block connector terminal - 2.54mm 20 pcs. screw terminal block connector terminal...
    - 13%
    Cap for rotary potentiometer Cap for rotary potentiometer
    TIP!
    - 29%
    Still 1 in stock!