SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V
Inhoud: 1 Stück
incl. BTW plus verzendkosten
39 Stuk op voorraad
Levertijd: 1-3 werkdagen
We staan bekend om
  • Snelle verzending vanuit Duitsland
  • 100.000+ tevreden klanten
  • Meer dan 10 jaar ervaring
    Amazon PayApple Payeps-ÜberweisungGoogle PayiDEALKlarnaMasterCardPayPalVISA
    • F23108232
    • 0,01 kg
    • 3 cm x 1.2 cm x 2 cm (L x B x H)
    € 2,32 * SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V
    Overzicht: Modelnummer: SMIH-12VDC-SL-C Type model: Relais Spanning om het relais te activeren: 12V bij ca. 45mA Schakelbare belasting tot: 230V met 5A Meer gegevens vind je in het gegevensblad Leveringsomvang: 1x SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V meer
    Overzicht:
    • Modelnummer: SMIH-12VDC-SL-C
    • Type model: Relais
    • Spanning om het relais te activeren: 12V bij ca. 45mA
    • Schakelbare belasting tot: 230V met 5A
    • Meer gegevens vind je in het gegevensblad
    Leveringsomvang:
    • 1x SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V
    Overzicht:
    • Modelnummer: SMIH-12VDC-SL-C
    • Type model: Relais
    Leveringsomvang:
    Verdere links naar "SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V"
    Beschikbare downloads:
    Lees, schrijf en bespreek recensies...Mehr zu den Bewertungen
    Klantbeoordelingen voor "SMIH-12VDC-SL-C Relais 12V / 230V"
    2 jan. 2025
    Ersatz
    Schrijf een recensie
    Reviews worden geactiveerd na verificatie.
    Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.
    De velden met een * zijn verplicht.
    - 16%
    ACS712 - Stroomsensor, 30A ACS712 - Stroomsensor, 30A
    Inhoud 1 Stück
    Voeg toe
    - 51%
    Voeg toe
    - 36%
    - 20%
    - 32%
    Nog steeds 3 op voorraad!
    - 94%
    - 16%
    - 15%
    Nog steeds 1 op voorraad!
    - 37%
    Kabelspiraalslang - Zwart, diverse uitvoeringen Kabelspiraalslang - Zwart, diverse uitvoeringen
    - 1%
    - 14%
    - 10%
    - 21%
    Spanningsmeter 0 - 100V segmentdisplay - lichtgevende kleur rood Spanningsmeter 0 - 100V segmentdisplay -...
    ACS712 - Stroomsensor, 20A ACS712 - Stroomsensor, 20A
    Uitverkocht
    - 53%
    - 26%